Kaynak Battaniyesi Satıcısı - Aköz Branda - Gebze/Kocaeli

Kaynak Battaniyesi Satıcısı

Yazar

Kaynak Battaniyesi Satıcısı konusunda; Yapılan kaynak çalışması esnasında ortaya bazı sorunlar çıkabilmektedir. Bunlardan en sık olanı ise kaynaktan aniden çıkan kıvılcım ve olası sıçramalardır. Bundan dolayı yaralanmalarla karşı karşıya kalınmaktadır. Bunun için firmamız kaynak battaniyesi satıcısı olarak üretip piyasaya çıkardığı ürünler 400C’den 1300C sıcaklığa kadar güvenli bir biçimde kullanılabilmektedir. Ayrıca müşterilerin isteğine göre istenilen ölçülerde de üretimi yapılabilmektedir. Kenarlarında bulunan aparatlar sayesinde de kolay bir şekilde asılabilmektedir. Kaynak battaniyesi ortaya çıkabilecek her türlü durumun engellenmesinde kullanılan ve çalışanlar için olmazsa olmaz ürünlerden biri olmaktadır. İmalat sırasında yapısında kullanılan malzemeye göre ve kullanım alanına göre genel olarak 600-1200 gr/m2 ağırlığında, 400-1000 °C sıcaklığa kadar dayanabilen ve sağlam kumaşlardan üretilmektedirler.

Kaynak Battaniyesi Satıcısı

Yanıcı yüzeylerde yangın oluşumunu engellemenin yanı sıra kıvılcım ve çapakların yüksek sıcaklık sebebi ile geride kalıcı izler bırakmasını da engellemektedir. Doğrudan temasta aleve karşı dayanıklı olan ve yapısında asbest/amyant, camyünü ve silika gibi kanserojen maddeler barındırmayan tamamı karbon elyafından üretilerek, sağlığınız için de bir tehdit oluşturmamaktadır. Yangın esnasında, yangını kontrol altına almak ya da söndürürken yangın olan yerden güvenli bir şekilde kurtulmada, kaynak gibi yangın ihtimali fazla olan işlerde önleme maksadı ile kullanılmaktadır. Çevre ve kullanıcı yararına tasarlanıp imal edilir. Kaynak battaniyesi satıcısı olarak bizler müşterilerimiz için her daim kalitenin ve güvenin olduğu bu hizmet yolculuğunda sizlere eşlik etmekteyiz.

Bu işe girdiğimizden bu yana temel gayemiz, müşterilerimizin güvenini kazanıp, sunmuş olduğumuz hizmette ve piyasaya çıkarttığımız ürünlerimizde kalite güvencesi olmaktadır. İlk olarak müşteri taleplerini ön planda tutup, onları üretimin her aşamasına dahil ederek fikirlerini almaktayız. Kaynak battaniyesi satıcısı olarak gemi sektöründe, araba tamirlerinde, kısacası amaca hizmet etme noktasında kendimizden emin olduğumuz bu konuda, işinde uzman olan kadromuzla en pratik ve en kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz. Sonuç odaklı hizmet anlayışı ile birlikte, bugüne kadar pek çok müşteri ile memnuniyet içerisinde çalıştığımızı belirtmek isteriz. Ve bunun için de var olan bu portfoyu günden güne genişletmek için her türlü çabayı göstermekteyiz.