+90 (262) 642 18 60   info@akozbranda.com.tr

S.S.S. - AKÖZ Branda Tente ve Çadır

Ak Öz Branda olarak; çok sık karşılaştığımız sorularınıza buradan cevap vererek, kafanızda ki; soru işaretlerini silmek ve pratik bilgilerimiz ile sizlere Branda, Tente ve Çadır konusunda deneyimlerimizden bilgiler sunuyoruz.

Brandaları Kaç Günde Teslim Ediyorsunuz?

Talep ettiğiniz ürünün boyut ve diğer özelliklerine göre değişen bu durumlarda; müşterilerimize en kısa zamanda teslimat sağlıyoruz.

Ürünleriniz garantili mi?

Tüm ürünlerimiz 2 yıl firmamız garantisi altındadır.

Kargo ile gönderim sağlıyor musunuz?

Türkiye’nin tüm bölgelerine dilerseniz; yurt dışına dahi tüm ürünlerimizi kargo v.b yollarla sizlere ulaşmasını sağlıyoruz. Bu durumlarda; yine ürün ve boyuta göre değişen kargo v.b yolları detaylı bir şekilde müşteri ile görüşüldükten sonra planlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Nerelere hizmet veriyor sunuz?

Gebze, Çayırova, Dilovası, Darıca, Kocaeli başta olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerine Branda, Tente, Çadır ve diğer hizmetlerimizi götürüyor ve sunuyoruz.

Fiyatlarınız nedir?

Fiyatlarımız ürün boyutlarına göre değiştiğinden dolayı; seçtiğiniz ürün ile ilgili olarak bizleri arayarak (+90 (262) 642 18 60) yada iletişim formunu kullanarak fiyat bilgisi alabilir siniz.

Ürünleri siz kuruyor musunuz?

Talep ettiğiniz bölgeye göre bizzat personelimiz tarafından kurulum işlemleri gerçekleşiyor. Türkiye’nin farklı bölgelerinde ise; müşteri ile olan görüşme sonucuna göre talep edilen hizmet için çalışma yürütüyoruz.

Özel üretim yapıyor musunuz?

Müşterilerimizin verilen hizmetler dışında; özel talep ve isteklerini tecrübeli personelimiz ile müşteriye özel çözümler üretiyoruz.

Araçlara Branda Yapıyor musunuz?

Ürünlerimiz sayfasında da göreceğiniz şekilde; Tır, Kamyon, Kamyonet, Forklift v.b tüm araçlara branda işlemi uyguluyoruz.

İftar Çadırı Yapıyor musunuz?

Ürünlerimiz sayfasında bir kaç örneğimiz ile birlikte dilediğiniz boyutlarda ve renklerde iftar çadırı yapıyoruz.

Hızlı Üretim ve Zamanında Teslimat!

ak-oz-branda-gebze

HIZLI TEKLİF FORMU!

İsim *
E-Posta *
Telefon
Mesaj ve Detaylar