Tente - Aköz Branda Hizmetleri - GEBZE

Tente

Yazar

 MEVSİMİN ÖNEMİ YOK – Tente Sistemleri

Temiz havanın keyfini çıkarmak için, artık mevsimin hiç bir önemi yok. Dört duvar arasına kapanıp yağmurun, rüzgârın bitmesini beklemenize gerek yok. Güneş çok fazla, biraz geçsin diye eve kapanmanıza gerek yok. Yeni sistem tasarlanmış koruyucular sayesinde, her mevsim temiz havanın ve eğlencenin tadını çıkaracaksınız. Güneşin zarar veren ışınlarından, yağmurdan ve rüzgârdan korunmak için bez, naylon gibi malzemelerden yapılmış örtülere, tente denir. Çay bahçeleri, deniz veya kara araçları, evlerin balkonları, teraslar ve restoranlar gibi işletmelerde sıklıkla kullanılır. Mevsim ne olursa olsun, açık havanın tadını çıkarmak, bu sistem sayesinde daha güzel oluyor. Yağmur işlemez, güneş geçirmez bir güzellik olduğunu söyleyebiliriz. Bir defa kurup, ömür boyu keyfini sürebilirsiniz. Her mekâna ve her zevke uygun çeşitleri tasarlanmıştır.

Bahçe veya dükkân önlerinin en etkili koruma aracıdır. Yağmurdan ve güneşten korunmanın yanı sıra, güzel görüntüsü ile de çevredekilerin dikkatini çeker. Dört mevsim faydalanabileceğiniz sistem, gelişen teknoloji ile birleşerek, sizi yormadan hizmet almanız için elektronik sistemli çeşitleri ile de, karşınıza çıkıyor. Günümüzde en yaygın olarak kullanıma geçmiş, bahçe, ev, dükkân ve restoranların korunma aracı olmuştur. Ayrıca pencerelerin üzerine, oval şekillerden yaptırarak, daha hoş ve güzel bir görüntü yaratabilirsiniz. Rahatlığınız ve ağlığınız için tasarlanmış olan tente, katlanır kollu, eğim ayarlı, körüklü, spotlu, tek ve çift taraflı, sabit, manuel, motorlu ve raylı pergola çeşitleri ile kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Kullanılan kumaşlar ise, su geçirmeyen ve solmayan türdendir. Kullanılan diğer malzeme, paslanmaz çeliktir.

Uzaktan bakıldığında muhteşem görünen çeşitleri, evlerin teras ve balkonlarını süslüyor. Otomatik ayarlanabilen, güneş ışınlarının zararlarından ve rahatsız edici keskin rüzgârdan koruyan tente, eskiden kullanımı tam olarak bilinmediği için tercih edilmiyordu. Artık kolay kullanımlı olanları korunmak ve görsel şölen yaşatmak için, uğrak yerlerinde, çay bahçelerinde ve açık hava düğün salonlarında çok tercih ediliyor. Eskiden, yağmurlu havalarda ve güneşin çok kızgın olduğu saatlerde balkonda oturmak mümkün olmazken, bu sistemin kurulması ile beraber, rahatlıkla balkonun keyfi çıkarılıyor. Oteller, kafeteryalar, gemiler için ideal bir koruma sistemidir.

Tente Sistemlerini Gebze, Dilovası, Çayırova Darıca çevre bölgelerinde hizmet verirken; hakkında daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi için bizim ile iletşime geçebilirsiniz.