Akordiyon Tünel Hizmetleri - Aköz Branda

Akordiyon Tünel

Yazar

Akordiyon Tünel; Çalışanlarının performansını artırmak isteyen firmalar bu alanda profesyonel ekipmanlar kullanarak gerekli çalışma ortamı hazırlamaları gerekli olmaktadır. Özellikle lojistik hizmetleri sunan firmaların bu alanda farklı iklim şartlarından elemanlarının etkilenmemesi adına akordiyon tünel gibi portatif kullanımlar tercih edilebilir. Bazı binaların yakınlarına yapılan ek binalar arasında bir geçiş koridoru yapmak içinde bu tür kullanımlarda faydalanılabilir. Zemin içerisine monte edilerek kullanılabilen bu raylı sistemlerin kenar kısımları makas şeklinde hazırlanmıştır. Çatı kısımları da galvaniz metallerle örülü olduğu için farklı iklim şartlarına maruz kalsa da çürüme ve paslanma yapmadan uzun yıllar aynı kalitede kullanım imkânı vermektedir. Zemin içerisinde olabilen bu modellerde çıkıntılı olarak zemin üzerinde de kullanılabilmektedir.

Hatta tekerlekli modelleri ile kullanılabilir. Oldukça ekonomik bir çözüm olarak firmaların tercih ettiği akordiyon tünel modelleri çok pratik bir şekilde kurulmaktadır. Aynı zamanda istendiğinde toplanabiliyor ve binanın görsel bütünlüğünü bozmadan kullanım imkânı sunuyor. Farklı büyüklüklerde tünel sistemleri kullanılabilir. Bu ürünler depo önlerinde araçlara yüklerin yüklenmesi ve indirilmesi sırasında aracın bu tüneller içerisine girerek personelin hava akımlarından etkilenmeden işlerini yapmalarına kolaylık verecektir. Soğuk ya da sıcak havalarda personelin işlerini daha kolay bir şekilde yapmalarını sağlayacak bu ürünler oldukça pratik bir şekilde kurulmaktadır. Bu şekilde depo önlerine betonarme çözümler düşünmek maliyet olarak çok daha büyük bütçeler oluşturacaktır. Bunun yanında kullanım imkanı olarak farklı zamanlarda betonarme yapılar çalışma veriminizi kısıtlayacaktır.

Akordiyon Tünel

Bu tür kullanımlar yerine çok daha pratik bir çözüm olarak akordiyon tünel modelleri tercih edilebilir. Araç içine girdikten sonra ön kapısı da kapanabiliyor. Bu şekilde tam anlamı ile korunma sağlanabilir. Bu ürünlerin kullanımı ile işlerinizin aksamasının önüne geçebilir ve çok profesyonel bir çalışma sistemi kurabilirsiniz. Verimli çalışma sistemi elde edebilir, istediğiniz zaman toplanabilme özelliği sayesinde depo önlerinde istediğinizde daha geniş çalışma alanları elde edebilirsiniz. Sadece ihtiyacınız olduğu anlarda kullanacağınız bu ürünler ile her alanda başarılı çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Personelinizin çok daha iyi şartlarda çalışması için bu ürün seçenekleri arasından deponuzun önü için ideal ölçülerde ürün talepleri yaparak çalışma sisteminizi daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Akordiyon Tünel konusunda daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi almak için bizim ile iletişime geçiniz…