Akordiyon Tünel Marmara - Aköz Branda

Akordiyon Tünel Marmara

Yazar

Akordiyon Tünel Marmara;  İşyerinizde verim elde etmek için personelin çalışma ortamının verimli bir şekilde hazırlanması gereklidir. Bu alanda farklı sistemler kurabilir ve avantajları olan pratik çözümler tercih ederek sabit yapılardan alınan faydadan çok daha fazla kar elde edebilirsiniz. Portatif bir ek olarak değerlendirilebilecek olan akordiyon tünel Marmara modelleri ile ister iki bina arasında güvenlikli bir yol elde edebilir, isterseniz de depo kısımlarınızın önünde çok güvenlikli bir sevkiyat alanı elde edebilirsiniz. Kenar kısımlarında makas sistemi bulunan bu sistem üzerinde çatı kısmı galvaniz metallerden üretilmektedir. Bu sayede sistemin uzun yıllar sağlam bir şekilde kullanılması söz konusu olacaktır. Bu alanda en önemli avantajınız ise ihtiyaçlarınıza ekonomik ve avantajlı çözümler bulmanız olacaktır.

Zemin içerisinde monte Ray şeklinde kullanımlarla akordiyon tünel Marmara ürünleri elde edilebiliyor. Mekanların büyüklükleri baz alınarak farklı alanlarda farklı büyüklüklerde sistemler üretilebilmektedir. Zeminin üst kısmında çıkıntılı olarak imal edilen tünel sistemlerinin yanında tekerlekli modüler sistemler ile de istediğiniz şekilde avantajlı bir sistem elde edebilirsiniz. Otomatik bir şekilde açılıp kapanan bu sistemlerin işletmelerin iç kısımlarında da uygulanabilmesi söz konusudur. Deponuzun içinde izole bir alan elde edebilir. Sevkiyatların yüklenmesi esnasında araç dorsesi yüksek kısımlara yanaşıyorsa bu izole alan içerisinde aracın yüklenmesi söz konusu olabilmektedir. Özellikle dış kısmının tamamen kapatılarak kullanılması ile çalışan personelin farklı iklim şartlarından etkilenmesi söz konusu olmayacaktır.

Akordiyon Tünel Marmara

Körük kısımların zeminde açılıp kapanacak şekilde monte edilebiliyor. Özellikle akordiyon tünel Marmara modelleri arasında farklı tasarımlarda üretimler yapılabilmektedir. Tamamen kapanan bu sistem ile kapalı bir garaj elde edebilirsiniz. İklim koşulları ne derece sert olursa olsun iç kısımda daha nötür bir sistem elde etmek mümkün olacaktır. Özellikle lojistik alanda hizmet veren firmalar için akordeon sistemlerin pek çok getirisi bulunmaktadır. Yaz kış hava şartlarından etkilemeden sevkiyat planları hazırlanabilecektir. Soğuk ya da sıcak etkilemeyeceği için yükleme ve boşaltma işlemleri çok daha hızlı bir şekilde yapılabilecektir. Bu şekilde işlerinizin daha planlı ve düzenli bir şekilde yapılması sağlanacak ve oluşan bu çalışma verimini hiçbir iklim koşulu etkileyemeyecektir.

Akordiyon Tünel sistemleri hakkında daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.