Akordiyon Tünel Kocaeli - Aköz Branda

Akordiyon Tünel Kocaeli

Yazar

Akordiyon Tünel Kocaeli; İhtiyaç duyduğunuz özellikler için kullanabileceğiniz portatif ürünler bazı durumlarda sabit ürünlere nazaran çok daha etkili kullanımlar oluşturabilmektedir. Bunlar arasında yer alan akordiyon tünel Kocaeli modelleri arasından seçimler yaparak işyerinizdeki verimi destekleyen kullanımlar elde edebilirsiniz. Ürün işletmelerin depo kısımlarında ek bir alan oluşturarak personelin değişen iklim koşullarından etkilenmesine olanak vermeden çalışmalarını sağlar. Farklı model tasarımları ile kullanılabilir. İstenilen her alana göre ihtiyaçları tam olarak karşılayacak şekillerde montajı yapılabilir. Bu alanda zemin içerisine monte Ray şeklinde ürünün monte edilmesi mümkündür. Ya da çıkıntı bir şekilde zemin üzerinde de monte Ray olarak kullanılabilir. Tekerlekli sistemlerde bulunmaktadır. Farklı kullanımlara nazaran oldukça ekonomik olan bu sistem katlandığında ise yer kaplamayan bir hale dönüşecektir.

Ürünlerde otomatik olarak açılıp kapanma özelliği bulunuyor. Bunun yanında akordiyon tünel Kocaeli modelleri yükleme dok iskelesi önü uygulaması ile de kullanılabiliyor. İşletme içine uzanabilen bu uygulamalar işletmenizin iç kısmında izole bir alan oluşturabilir. Soğuk ya da sıcak havadan tamamen korunmak için araç akordeon tünel içerisine girdiğinde ana kapılar kapatılabilir. Bu şekilde personelin dışarıdaki olumsuz havadan etkilenerek çalışmalarını sürdürmesi sağlanabilir. Lojistik hizmetleri veren depoların öncelerinde oldukça pratik bir çözüm olarak kullanılan sistem zeminde açılıp kapanacak şekilde montajı yapılabiliyor.

Akordiyon tünel kocaeli

Depo kısımlarında sevkiyat yaptığınız alanlarda ya da mal kabulü sırasında akordiyon tünel Kocaeli modellerinin mükemmel bir sistem oluşturduğu görülmektedir. Aracınızın ana şasesinin olduğu alanlarda anında kapalı bir garaj elde edebilirsiniz. Portatif özellikleri ile de bazı durumlarda çok pratik bir şekilde toplanan bu sistem ileri ve geri şeklinde hareket ederek çok pratik bir şekilde açılıp kapanmaktadır. Makas sistemli yan duvarlara sahip olan sistem bu sayede pratik bir şekilde kullanılabiliyor. Çatı parçalarında galvaniz metal kullanılmakta ve bu sayede bu kısımların çürümeyen malzemelerden üretilmesi ile farklı iklim koşullarında sistemin paslanmasının önüne geçilmektedir. Yük indirirken ya da yüklerken araçların tamamen kapalı olması ile personelin güvenliği sağlanmış olur. İş verimi bu şekilde daha da artar ve zamandan daha fazla tasarruf ederek çalışmalarınızı tamamlamış olursunuz.

Akordiyon Tünel hakkında daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.