Akordiyon Tünel İstanbul - Aköz Branda

Akordiyon Tünel İstanbul

Yazar

Akordiyon Tünel İstanbul; Bazı alanlarda pratik çözümler üretmek gereklidir. İş verimi artırma konusunda kullandığınız her yatırımın kar olarak cironuza yansıyacağını unutmayarak, çalışma sistemi üzerinde daha güvenlikli ve sorunsuz sistemler oluşturulmaya çalışılmalıdır. Bu alanda firmamız akordiyon tünel İstanbul modelleri ile sevkiyat sisteminizin çok daha başarılı bir şekilde yürümesini sağlayabiliyor. İdeal ve pratik bir sistem olarak tanımlanan bu mekanizmalar personelin sevkiyat sırasında iklim şartlarından etkilenmesinin önüne geçecektir. Çok daha izole bir ortamda çalışma imkânı bulabilecek ve bu şekilde sisteminizin hiçbir iklim koşulundan etkilenmesine izin vermemiş olacaksınız.

Anında oluşan bu garaj sistemi ile çok pratik kapalı bir mekân elde edeceksiniz. Sistem temel olarak makas şeklindeki yan kısımların ileri geri açılıp kapanması ile elde ediliyor. Ancak bu sistemin en önemli avantajı çatı kısmına kullanılan galvaniz çelik kısımlar olacaktır. Çünkü bu malzeme paslanma yapmadığı için farklı iklim koşullarına maruz kalsa bile uzun yıllar aynı verimde kullanılabiliyor. Bu alanda akordiyon tünel İstanbul modelleri dışa doğru uzanabileceği gibi iç kısma doğruda uzanabilir ve her iki şekilde de büyük avantaj elde edilebilir. Sistem otomatik bir şekilde açılıp kapanabiliyor ve lojistik depolarda akordiyon sisteminin sağladığı avantaj sayesinde iş verimi elde edilebiliyor. Sistem sevkiyat hazırlayan personele daha korunaklı bir alan elde etmek üzerine kurulmuştur.

Akordiyon Tünel İstanbul

Bu hizmetlerin yanında iki bina arasında köprü konumunda da bu ürünlerden faydalanmak mümkündür. Sistem gerekli olduğunda açılarak kapalı bir mekân elde edilebildiği gibi açıldığında da toplanarak binaların dış yapı bütünlüğünü korumaktadır. Bu şekilde akordiyon tünel İstanbul modelleri ile portatif olarak kurulan bu ürünler büyük pratiklik sağlamaktadır. Zemin içerisine monte edilebilen ray sistemi ile elde edilebilen bu modeller zemin üzerinde de çıkıntılı sistemler oluşturularak elde edilebilmektedir. Ayrıca tekerlekli modüler sistemler kurularak ta akordeon sistemler elde edilebiliyor. Bu alandaki ihtiyaçları karşılayabilmek için betonarme yapılar oluşturmak yerine bu tarz sistemlerden yardım alarak daha ekonomik ve daha kısa zamanda bir çözüm üretilmesi sağlanacaktır. İstenildiği zamanda toplanması çok önemli bir avantajdır. Bu şekilde kullanılan ürün ihtiyaçlara göre açık ya da kapalı olarak kullanılabilir.

Akordiyon Tünel konusunda daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz…