Akordiyon Tünel Gebze - AKÖZ Branda Tente ve Çadır

Akordiyon Tünel Gebze

Yazar

Akordiyon Tünel Gebze; Binalarda gelişen ihtiyaçlara göre bazı durumlarda portatif ürünler kullanılabiliyor. Bu ürünler sayesinde farklılaşan ihtiyaçlarınızı tam anlamı ile karşılayabilmek imkânı elde ediliyor. Bazı alanlarda sonradan inşaatlar yapılmakta ve iki bina arasında bağlantı sağlamak için ekstra yapılara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu alanda akordiyon tünel Gebze araştırmaları yaparak firmamızın kaliteli ürün portföyü içerisinden seçimler yapabilirsiniz. Akordeon tünel seçenekleri araç personel trafiğinin çok yoğun olduğu alanlar içerisinde de kullanılabiliyor. Bu sistemler bir şekilde üretilebiliyor. Zemin içerisinde monte ray şeklinde üretilebildiği gibi zemin üzerinde çıkıntılı olarak monte ray şeklinde de üretilebilmektedirler. Bunların yanında tekerlekli modüler sistemler de kullanılabiliyor. Üç değişik şekilde üretilen bu sistemlerin ekonomik, kısa sürede yapılışı ve katlandığında binanın bütünsel görünümünü koruması itibari ile de tercih edilmektedirler.

Özellikle depoları bulunan firmalar dışa kısımlarında mal kabulü yaparken sevkiyatın ve personelin iklim şartlarından etkilenmemesi adına bu tür akordiyon körükler kullanılabiliyor. Elde edilen akordiyon tünel Gebze modelleri ile anında garaj sistemi elde edilebilir. Ana şasenin zemin kısmına monte edilmiş rayları üzerinde ileri- geri hareket ederek açılıp kapanan bu sistem oldukça pratik bir çözümdür. Makas sistemine sahip yan duvarlar ve çatı parçalarından oluşan bu sistemlerin ana malzemesi galvanizli malzemeler olmaktadır. Bu nedenle farklı iklim koşullarına uygunluk içerdiği söylenilebilir. Akordiyon körük sistemi ile işletmenizin dışa doğru uzayan ek bir alanı olabilir.

Akordiyon Tünel Gebze

Sistem kapıdan içeri doğru uzayabildiği gibi, dışa doğru da uzayabilir. Her iki şekilde de malzeme indirilecek araç ya da yüklenecek araç açık halde bulunan akordiyon tünel Gebze modellerinin içerisinde kalacaktır. Bu körük içine girildiğinde her iki kapıda kapatılarak iç kısımlarda çalışmalar daha güvenli bir şekilde yapılabilir. Bu şekilde sıcak ya da soğuk iç kısımdaki hava korunmuş olacaktır. Bu ürün genel itibari ile zaman kazandırma açısından ve verim sağlama özelliği itibari ile çalışma sistemleri içerisinde büyük katkılar sağlayacaktır. Personelin güven içerisinde çalışmasını sağlayacak bu sistem ile iş yeri veriminizi katlayarak artırabilirsiniz. İşletmedeki kullanım alanlarına göre farklı ölçülerde akordeon tünel uygulamaları hazırlanabilmektedir.

Akordiyon Tünel Sistemleri konusunda daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi almak için bizim ile iletişime geçiniz…