Açılır Tavan Tente - Aköz Branda - GEBZE

Açılır Tavan Tente

Yazar

Mekânlarda, Açılır Tavan Tente tek düze görünümler bir süre sonra, ne kadar güzel olsa da, sıkıcı oluyor. Hep aynı hava, hep aynı düzen olunca, insan değişiklik istiyor. İşte burada devreye, Açılır Tavan Tente giriyor ve havanızı olduğu gibi değiştiriyor. Dilediğiniz zaman açıp, temiz havanın ve güzel gökyüzünün tadını çıkarıyorsunuz, dilediğiniz an kapatıp, güneşten, yağmurdan korunuyorsunuz.  İnsanoğlu, aynı düzende uzun süre yaşayamaz, hemen sıkılır. Hazırlanan sistem bunu düşünerek tasarlanmış ve çok beğenilmiştir. Evden hava almak için çıkıp, kapalı bir mekâna hapsolmayı sevmeyenlerin uğrak yerleri genelde bu sistemin kurulu olduğu kafeteryalardır. Bu durumu düşünerek, sistemden gayet güzel faydalanan işletme sahipleri,  güzel kazançlar sağlamaktadır.

HAVANIZI İSTEDİĞİNİZ AN DEĞİŞTİRİN

Mimarinin ve teknolojinin birleşmesi ile ortaya çıkan bu yeni sistem, özellikle de tatil sitelerinde, otellerde, bahçeli evlerde çok rahat oluyor. Mevsimi keyfinize göre yaşamanızı sağlayan Açılır Tavan Tente içinizi ferahlayacak. En çokta şiddetli bir kış mevsiminden çıkınca, insanın biraz ferahlamaya ihtiyacı oluyor. İşte tam da bu duyguları yaşamak için hazırlanan sistem, sadece ruhunuzu değil harika görüntüsü ile gözlerinizi de aydınlatıyor. Havanızı isteğinize göre değiştirin, dünyanızda değişsin.

Açılır Tavan Tente

Açık ve kapalı olarak,  rahat ve pratik kullanımlı olması ile de çok tercih ediliyor. Özellikle çay bahçesi, kır düğünü yapılan yerler, bağ evleri, şirin pansiyonlar,  hatta lüks otellerin bile sıklıkla tercih ettiği Açılır Tavan Tente çok kullanışlı bir sistemdir. Mekânı iki ayrı dünyaya dönüştürmek, bu sistem sayesinde çok kolay. Bahçenizde mis kokulu çiçekler salınırken, kapalı bir yerden onları izleyerek çay içmek, pek keyif vermez. Ama tenteyi açıp, çiçeklerin kokusunu içinize çekerek, mis gibi bir doğanın karşısında çay içmek, oldukça zevklidir. Bu zevki yaşamak çok uzağınızda değil. Kullanımı da çok zor değil. Rahat kullanımlı, zevkinize göre yaptırıp, mekânınızın havasını değiştirin. Mevsimler sizi hapis durumuna düşürmesin. Çağırın dostlarınızı çayınızı kahvenizi cıvıl cıvıl kuşlar eşliğinde yudumlarken,  temiz havanın da tadını doyasıya çıkarın. Sürpriz bir yağmur çıkarsa keyfiniz de kaçmasın, sizde kaçmayın. Kapatın tavanı, sohbete devam edin. Tek düze bir yaşantıdan çıkmanın zamanı geldi. İşe hareketli başlamak lâzım ve bu harekete tavanlardan başlamak çok güzel olur.

Açılır Tavan Tente konusunda Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası bölgelerinde hizmet verirken; daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.